top of page

Pile Integrity Tester (PIT)
KAZIK SÜREKSİZLİK-BÜTÜNLÜK-TEST CİHAZI NEDİR?

KAZIK SÜREKSİZLİK-BÜTÜNLÜK-İNTEGRİTY  (PİT) TEST CİHAZI NEDİR?

i.Pile™ Brochure

Technical Paper: A Spotlight on Pile Integrity Testing

i.Pile™ Integrity Tester, yapının üst kısmı öncelikli olarak, bir kazığın ana çatlak ve boşluklarını verir.Çoğunlukla beton ve ağaç temellerde kullanılır. Aynı zamanda PIT, varolan yardımcı köprü ya da kulelerdeki gibi, yapıdaki kazık bütününü test etmek için kullanılır ve bunların uzunluğunu tayin eder.

i.Pile™ Integrity Tester düşük gerilme testleri ya da düşük gerilme etki bütünlük testleri olarak bilinen dalga denklemi bazlı yıkımsız temel araştırmaları gerçekleştirir. Bu testler darbe (ya da sonik) yankı veya geçici tepki metodları tarafındangerçekleştirilir. PIT ile herhangi bir formdaki tes hızlı şekilde yapılır, olanak dahilinde sahadaki bütün kazıkları test etmeyi mümkün kılar.

PIT testi temele bir veya iki akselerometre ve etki için bir çekiç kullanımından oluşur. PIT akselerasyon verisi toplar ve şaf boyunca varolabilen enkesitteki herhangi bir anlamlı değişikliği ortaya çıkaran kıvrımları gösterir. i.Pile™ Integrity Tester yazılımı PIT testini simüle eder ve temelin biçimini belirlemek için sadeleştirilmiş sinyal eşleştirme gerçekleştirir.

i.Pile™ Integrity Tester her kullanıcı için gerekenleri eşleştirmek için çeşitli konfigürasyonlarda elde edilebilir.

i.Pile™ Integrity Tester' ın bütün modelleri bataryalı enerji, yüksek çözünülürlüklü Android dokunmatik ekranlı son teknoloji cihazlardır. Hepsi ASTM D5882 standardına ve birçok diğer kod ve özelliğe sahiptir.

inklinometre cihazı fiyatları

inklinometre fiyatları

presiyometre cihazı fiyatları

satılık presiyometre cihazı

pile integrity test cihazı

kazık süreklilik test cihazı fiyatları

bottom of page